Co můžeme pomocí odblokování řešit?

Každá nerovnováha v těle způsobuje ne-moc.  A ta nám ukazuje, že je potřeba v některé z oblastí života udělat změnu. Nalezením tématu, které se nemoci týká a odblokováním podvědomých postojů, vzorců a souvislostí dojde k obnovení rovnováhy a uvolnění zablokované energie.

Zdraví– bolesti, zažívání, neplodnost, obezitu, alergie, anorexii, bulimii, exémy, závislosti-alkohol, cigarety, sex, problémy s učením….

Psychické problemy – úzkosti, strach, , deprese, vyhoření, emoční nevyrovnanosí, nerozhodnost, sebedůvěra,sebehodnota, problémy s komunikací, fóbie… to vše má  své kořeny v osobní a rodině, v dětství a lze zjistit, odkud dané pocity vychází a jak je změnit.

Vztahy– partnerské vztahy, rozchody, rozvody, agrese ve vztazích, neuspokojení ve vztazích, neschopnost nalézt partnera, životní stagnace, sebedůvěra a sebevědomí, problémy v sexuální oblasti, nevěra,…, vztah s rodiči, s dětmi…  Základem všech vztahů je vždy vztah k sobě samému a tudíž začínáme vždy u sebe.

Práce, kariéra – můžeme se zaměřit na růst ve vašem oboru nebo třeba na to, co vám brání v nalezení vyhovující práce pro vás. Skutečně můžeme dělat to, co nás baví.

Podnikání– může být velmi vhodnou cestou růstu. Můžeme řešit, jak růst v tom, co děláme, finanční problémy, problémy se zaměstnanci a spolupráci. Jak sladit rodinu a práci, jak nakládat vhodně s časem a tvořit čas pro sebe a své zájmy…

Peníze a finance– stav našich financí může být často velmi ovlivněn našimi postoji k úspěchu, bohatství, k naší vlastní hodnotě. Vše může mít vysvětlení v souvislostech naší osobní historie a postojů. Peníze jsou ukazatelem naší vlastní ceny, jsou odrazem naší energie.

Děti a rodina– problémy dětí jsou úzce spojeny s celým prostředím rodiny a s rodiči.  Např.a zdravotní problémy, opakující se onemocnění, problémy ve škole, problémy s vrstevníky….

Řízení automobilu– řada lidí trpí obavami z řízení, obavami z nehod. symbolicky se toto téma týká i schopnosti řídit náš vlastní život a moci se v něm svobodně pohybovat. 

Toto jsou pouhé příklady, použití této  terapeutické techniky je neomezené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.